
Niet iedereen kan nu eenmaal een Nicky Hofs, Piet Velthuizen of Onur Kaya zijn. (alle drie oud-leerlingen van onze school). Deze sporters komen via hun sportbond bij ons op de topsportafdeling terecht.
Omdat wij iedere keer weer vragen kregen van leerlingen die geen topsporter waren, maar wel heel veel met sport hadden, hebben we een aantal jaar geleden onze sportklassen opgezet. Daarbij konden we mooi gebruik maken van de ervaringen en de contacten van de topsportafdeling.
In deze sportklassen krijg je, naast alle verplichte vakken, extra uren sport. Daarnaast worden er clinics in en buiten de school georganiseerd, doe je mee aan toernooien (bijv. hockey en volleybal) en bezoek je verschillende sportwedstrijden. Onze sportklassen worden ieder jaar een keer uitgenodigd door

Vitesse voor een thuiswedstrijd. De hoofdtrainer van Vitesse verzorgt ieder schooljaar de voetbalclinic. Maar er is meer dan voetbal! Ook sporten als mountainbike, korfbal, waterpolo, schaatsen, fitness, zwemmen, komen aan bod.
Sport gaat verder dan alleen het beoefenen ervan. Zaken als organiseren, omgaan met kritiek, gezonde voeding krijgen in de sportklassen ook veel aandacht.
Voor de extra activiteiten in de sportklassen wordt een bijdrage gevraagd van € 120,-. In de bovenbouw kun je kiezen voor de afdeling Sport, Dienstverlening en Veiligheid. Met het diploma van deze richting kun je onder andere terecht bij het CIOS.
Hieronder vind je de jaarplanning.